Jak przygotowac sie do podrozy w gory

Jak przygotowac sie do podrozy w gory

Obszar Snowmass jest legendarna dla jego ogromnego zróżnicowania jakości gastronomicznych. Rano lub po południu jednych z najlepszych tras narciarskich na planecie może nastąpić natychmiast fantastyczne posiłki i innowacyjne menu w restauracji Snowmass.

Jednym z nowszych hitów na Snowmass gastronomii jest Udekorować w Timberline Hotel. Timberline jest jednym z najlepszych opcji składania Snowmass i dekoracji jest najnowszym fine dining locale w mieście. Długi czas ulubionym Butcha Lobster bar zamknięty, a jego lokalizacja Timberline kucharz Clark Kościół wkroczył z dodatkami. Kościół prowadzi bardzo udaną operację wyżywieniem w Aspen lat, a Udekorować przynosi wizję Chef Clarka Snowmass.

Na wyjątkowe doświadczenie dla smakoszy jadalnym, dokonać rezerwacji w Krabloonik. Krabloonik oferuje dziką wyboru gry takie jak sarny, karibu i dzika wewnątrz rustykalnym chatce z dużym zatopionego kominkiem. Służą one również doskonałe dania ze świeżych ryb i oferuje jeden z lepszych lista win w regionie. Podczas gdy jedzenie jest super, inne atrakcją Krabloonik jest to wycieczki psich zaprzęgów przez kraj Snowmass powrotem oferowanych po obiedzie lub kolacji.

Pomimo zasłużoną reputację bycia posh rekolekcje dla wysokich walców, istnieje wiele down-to-earth Snowmass restauracji z lokalnym klimatem i wspaniałe jedzenie.

Na górze, w Village Mall Zane tawernie, to lokalny przysmak i gorące przeznaczenia narty après. Właściciel jest rodowitym Philadelphia i cheesesteak Philly jest nie z tego świata. Prawdziwy, rodzinne miasto rodzaj miejsca, Zane konsekwentnie przyciąga zabawy i hałaśliwych tłumów z tanich pyszne skrzydełka, smaczne meksykańskie menu i duży piwa. Zane zawiera również coś rzadkiego w Snowmass bars- bilardem.

Tawerna sprytne jest kolejnym miejscem dorywczo jadalnia popularny wśród mieszkańców. Na pierwszy rzut oka, menu może wydawać się typowa taryfa tawerna, ale bliżej widok pokazuje małe skręty i ciekawe wariacje na temat potraw ponadczasowe. Sneaky zawiera również wiele możliwości piwa i może być wesoło hałaśliwe miejsce, jak ludzie wędrują po pracy i usiąść przy dużym kominkiem.

Dzień na nartach naprawdę można spuścić, więc jeśli wolisz pozostać w kilku restauracji Snowmass dostarczyć płaskostopie leczenie. Taster ‚s Pizza w Snowmass Center oferuje dostawę i jest konsekwentnie oceniane wysoko przez mieszkańców. Degustator jest także ulubionym jego taniego piwa i przyjaznej atmosferze. Goodfellows Pizza, niedaleko stoku w Snowmass Village Mall, ma ogromne plastry z Nowego płaskostopie leczenie Jorku pizzy stylu i subwooferów i bezpłatna dostawa po 5 P.M.

– autor artykułu
– autor artykułu